Montavimo paslaugos

Siūlome pasinaudoti mūsų teikiamomis montavimo/pajungimo paslaugomis.

Jei nusipirkote prekę, kuri reikalauja papildomo darbo ją surenkant arba pajungiant, siūlome Jums kartu su preke užsisakyti ir montavimo paslaugą (toliau – „montavimo paslauga“ arba „paslauga“). Greitai ir kokybiškai sumontuosime/pajungsime Jūsų norimą prekę už prieinamą kainą.

Norėdami užsisakyti šią paslaugą, tiesiog pažymėkite varnelę prie Jūsų pasirinktos prekės pirmame užsakymo pateikimo žingsnyje. Mes su Jumis susisieksime kai gausite prekę ir sutarsime montavimo/pajungimo darbų atlikimo laiką.

Užsakytos montavimo/pajungimo paslaugos suteikimo tvarka:

  • Kai darysite prekių užsakymą, pažymėkite, kad pageidaujate montavimo paslaugos.
  • Per vieną darbo dieną nuo montavimo paslaugos užsakymo patvirtinimo su Jumis susisieks atsakingas darbuotojas ir suderins darbų atlikimo laiką.

Atliekamos paslaugos kaina eurais darbo dienomis nuo 8 val. iki 18 val., šeštadienį nuo 9 val. iki 15 val. yra:

* Jums pageidaujant, galime atlikti didesnės apimties darbus, suskaičiuosime ir pateiksime Jums preliminarią darbų atlikimo sąmatą.

„MB EdEras“ – tai kvalifikuoti meistrai, atliekantys įvairius, elektros prietaisų pajungimo, tvirtinimo, montavimo ir kitus darbus.

Visi nusiskundimai, susiję su montavimo/pajungimo paslaugų suteikimu, priimami nagrinėjimui el. pašto adresu info@ederas.lt.

Siųsti užklausą

Galerija

Scroll to Top